Rolety wewnętrzne Kraków. Jakie wybrać?

Rolety wewnętrzne Kraków. Jakie wybrać?

W niektórych domach wciąż można spotkać firanki lub zasłony, rozwieszone na oknach. Najczęściej pełnią one jednak funkcję ozdobną. Aby w pełni osłonić i zabezpieczyć okno, a w razie potrzeby odgrodzić się od zewnętrznych źródeł światła, należy wykorzystać rolety. Ich wybór na rynku jest obecnie bardzo duży. Pozwala to klientom na dopasowanie osłon do własnych potrzeb i preferencji. Sprawdź, z czego możesz wybierać, wpisując w wyszukiwarkę hasło rolety wewnętrzne Kraków.

Rolety wewnętrzne Kraków – rodzaje

Rolety są bardziej praktyczne od firan. Nie oznacza to jednak, że nie mogą one pełnić także funkcji ozdobnej. Remontując i urządzając wnętrze naszego domu, chcemy przecież, aby każdy element był przemyślany, a poszczególne przedmioty pasowały do siebie nawzajem. Dlatego poszukując rolet wewnętrznych Kraków, natrafisz na wiele propozycji ich barw, kształtów i zastosowań.

Rolety dzień – noc

Ten rodzaj osłon zyskał w ostatnich latach dużą popularność. Pozwala on bowiem na proste sterowanie przepływem światła przez użytkownika. Zastosowane w roletach tkaniny są ułożone naprzemiennie: materiał transparentny miesza się z osłonowym. Za pomocą jednego szybkiego ruchu możemy wpuścić do naszego pokoju więcej światła, lub sprawić, że w pomieszczeniu zrobi się ciemno.

Firma Sunrol ma w swojej ofercie rolety dzień – noc sterowane ręcznie lub elektrycznie. Dzięki temu produkty zadowolą zarówno miłośników tradycji, jak i zwolenników najnowszych technologii i prostych rozwiązań. Możesz wybrać kolorowe rolety wewnętrzne lub postawić na odcienie szarości. Natomiast kasety i osprzęt rolet bez trudu dopasujesz do kolorystyki twoich okien.

Rolety rzymskie

Zanim na rynku pojawiły się rolety wewnętrzne dzień – noc, bardzo dużą popularnością cieszyły się właśnie tzw. rolety rzymskie. Są one bowiem bardzo praktyczne, a jednocześnie bez trudu możemy dopasować je do stylu naszego pomieszczenia. Nadadzą mu one oryginalnego klimatu i głębi. Poszczególne modele różnią się od siebie zastosowaną tkaniną, długością, kolorem i kształtem.

Rolety materiałowe

To najprostszy, najbardziej znany rodzaj osłon okiennych. Są wykonane z różnorodnych tkanin, które pozwolą ci wybrać model dopasowany do twojego wnętrza i preferencji. Sunrol oferuje rolety materiałowe w wielu kształtach i kolorach.

Jeśli rozważasz zakup i montaż rolet wewnętrznych w Krakowie lub okolicach, zapoznaj się z ofertą Sunrol. Z przedstawicielem firmy możesz skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Pracownicy chętnie pomogą ci wybrać najlepszy model rolet wewnętrznych do twojego domu lub biura. Na twoje życzenie zbiorą także odpowiednie pomiary i zapoznają cię ze wstępną wyceną usługi.

Dodaj komentarz