Szklane obrazy ‘Słoneczniki’ – sposób na lato w domu 

Zima już za rogiem, a Ty marzysz o letnim słońcu? Jeżeli zastanawiasz się jak wpuścić nieco ciepła w domowe wnętrze, to rozwiązanie może być prostszy, niż myślisz. Nie ma lepszego sposobu niż wyposażenie mieszkania w słoneczne dodatki. Na przykład szklane obrazy ‘Słoneczniki’, które rozświetlą każde wnętrze. Jak powstają obrazy na szkle i dlaczego warto je wybrać? 

Jak powstają szklane obrazy? 

Szklany obraz to nic innego jak nadrukowane zdjęcie na szklanej powierzchni. Tego typu ozdoby są oryginalne i stosunkowo niedrogie. Dlatego też cieszą się coraz większą popularnością. W Internecie możemy znaleźć całe mnóstwo ciekawych propozycji. Jedną z nich są obrazy ‘Słoneczniki’, które od pierwszego spojrzenia przywodzą na myśl letnie wspomnienia. Jednak szklany obraz może powstać także na nasze specjalne zamówienie. To świetna propozycja na spersonalizowany prezent. Jak powstaje obraz na szkle? 

W pierwszej kolejności wycina się szkło do odpowiedniego formatu. Po oszlifowaniu poddaje się płytę specjalnej obróbce. W końcowym etapie przychodzi czas na nadruk. Fotoobrazy na szkle powstają przy pomocy specjalnej drukarki. Technologia opiera się na wykorzystaniu światła UV. Utrwalenie farby trwa 3 dni i po tym czasie obraz jest gotowy do zawieszenia. 

Obrazy ‘Słoneczniki’ – ozdoba do każdego domu 

Obrazy z motywem słoneczników mogą przyjąć różną formę. W zależności od pomieszczenia możemy postawić na mały format, lub wręcz przeciwnie – duży obraz. Ten dekoracyjny element sprawdzi się zarówno w sypialni, salonie, jak i kuchni. Motyw słoneczników jest na tyle neutralny, że pasuje do różnego rodzaju pomieszczeń. Jednocześnie kojarzy się z wakacjami i przywodzi na myśl letnie, słoneczne dni. To idealny dodatek do mieszkania, które potrzebuje nieco ocieplenia klimatu. Słonecznikowy obraz na szkle, to także dobry wybór do pokoju dziecięcego. Taki dodatek dostarcza pozytywnej energii i ociepli pomieszczenie. 

Szklane obrazy na prezent i nie tylko 

Szklane obrazy to świetny pomysł na prezent. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i to dobry czas, żeby zacząć się zastanawiać co podarujemy naszym najbliższym. Szklane obrazy to oryginalny pomysł. Pasują do różnego rodzaju wnętrz i pomieszczeń, więc zawsze wpasują się w dany styl. Ponadto możemy postawić na spersonalizowany prezent i dać do nadruku wspólne zdjęcie. Dzięki temu osoba obdarowana, za każdym razem kiedy spojrzy na obraz, będzie mogła wspominać piękne chwile. 

Dodaj komentarz