Pożądany element wystroju, który wzbogaci wnętrze Twojego mieszkania

Pożądany element wystroju, który wzbogaci wnętrze Twojego mieszkania

Jeszcze kilkanaście lat temu widok fototapety w domu, w którym byliśmy gościem, niekoniecznie wzbudzał pozytywne emocje. Element ten był bardziej kojarzony z kiczem lub też minioną epoką. Dziś jednak fototapeta wróciła do łask i stała się elementem, który dodaje głębi, a także dynamiki danego pomieszczenia.

Fototapeta – kit, czy hit?

Trend na fototapety zaczął się jakieś trzy dekady temu. Przeciętny ówczesny Polak wykorzystywał tą dekoracje do salonu. Każdy, kto pamięta te czasy wie, że najczęściej przedstawiały one wodospad, plażę, góry oraz zieleń, która miała być przyjemna dla oka. Dziś jednak – patrząc na zdjęcia z tamtego okresu – dekoracja ta wydaje się kiczem, który wcale nie poprawiał naszego wnętrza, a wręcz coś z niego ujmował. To właśnie dlatego wiele osób na samą myśl o fototapecie na ścianie, zaczyna się krzywić. Stereotyp z minionych czasów powoduje ogólną niechęć do takiej formy dekoracji. Przez to nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ówczesny kicz był często wynikiem nieodpowiedniej aranżacji wnętrza.

Dziś jednak wybór wzoru na fototapetę jest niemal nieograniczony. Taką alternatywą są choćby piękne fototapety Coloray, które sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Co ważne tego typu firmy, które zajmują się produkcją oraz sprzedażą fototapet, oferują ich ogromny wybór. Niektóre z nich umożliwiają realizację własnego pomysłu na aranżację wnętrza. Pomysł ten można realizować dzięki własnym zdjęciom. Wystarczy obraz o odpowiednio wysokiej rozdzielczości, aby cieszyć się idealną, pamiątkową fotografią na ścianę.

Szukasz sprawdzonego pomysłu? Piękne fototapety Coloray dadzą Ci to, czego szukasz

Fototapety ścienne są coraz bardziej pożądanym elementem wystroju. Ostatnimi czasy zaczęły się one pojawiać jako elementy dekoracyjne nawet w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Z uwagi na dostępność ogromnego wyboru wzorów, gamy kolorów oraz jakości materiałów, z których zostały wykonane – fototapety sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Z dostępnych, to właśnie piękne fototapety Coloray stanowią doskonały pomysł na zmianę w mieszkaniu. Sam montaż, dzięki temu, że fototapety są samoprzylepne, jest banalnie łatwy, szybki, a przy tym czysty.

Jest to bardzo pomocne szczególnie przy chęci odświeżenia swojego wnętrza. Dzięki temu mamy możliwość sprawnego i taniego zmienienia prostej ściany w naszym mieszkaniu na oryginalny element wnętrza, który nada mu charakteru.

Dodaj komentarz