5 zabiegów, które warto wykonać latem u kosmetyczki

Nie od dzisiaj wiadomo, że latem skóra jest narażona na silne działanie szkodliwych czynników. Dlatego, żeby zachować urodę i zdrową skórę na dłużej, należy o nią zadbać. Upały powodowane są znacznym zbliżeniem naszej planety do słońca. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest docieranie do Ziemi znacznie więcej szkodliwego promieniowania. Powszechnie wiadomo, że promieniowanie jest złe dla zdrowia. Jednak nawet jeśli będziemy unikać słońca, to nie unikniemy zupełnie ekspozycji słonecznej, klimatyzacji itp.

Oto kilka zabiegów, które warto wykonać u doświadczonej kosmetolog:

 1. Mezoterapia mikroigłowa
  Wykonanie mezoterapii pozytywnie wpłynie na kondycję skóry, dzięki dostarczeniu składników odżywczych do głębokich warstw skóry. Przy pomocy specjalnych igieł pozwala wprowadzić specjalistyczne preparaty.
 2. Masaż twarzy
  Nie tylko jest przyjemny, ale też bardzo dobrze wpływa na zdrowie. Taki masaż rozluźnia spięte mięśnie twarzy. Chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy, właśnie napięcie mięśni twarzy jest dla mózgu sygnałem stresu. Rozluźnienie tych mięśni nie tylko poprawi nasz wygląd. Zabieg relaksacyjny będzie korzystny dla urody. Ujędrni skórę i pozwoli na dokładne wprowadzenie do skóry zdrowych kremów.
 3. Mikrodermabrazja
  Diamentowy peeling pozbędzie się dodatkowych warstw naskórka. Nasz organizm próbuje się nimi osłonić od słońca. Wykonanie go przed innymi zabiegami sprawi, że stosowane kosmetyki będą lepiej się wchłaniać. Nie tylko jest to ważne dla zdrowia i urody. Ten zabieg zaoszczędzi pieniądze, bo do osiągnięcia skuteczności będzie trzeba stosować znacznie mniej preparatów.
 4. Peeling kawitacyjny
  Ten zabieg to must have dla osób, których skóra ma tendencje do przetłuszczania się. Peeling kawitacyjny jest nieinwazyjną metodą oczyszczania skóry. Odświeżenie skóry będzie miało niezwykle korzystny wpływ na jej zdrowy wygląd. Pozwoli przywrócić skórze blask. To podkreśli każdą urodę.
 5. Peelingi chemiczne
  Wiele osób obawia się stosowania ich latem. Jeśli skóra nie jest z nimi oswojona, lepiej zacząć stosować je w mniej słoneczne miesiące. Jednak u osób, które stosowały je już przed sezonem letnim, doskonale sprawdzą się jako ratunek dla urody i zdrowej skóry także latem.

Jest jeszcze jeden, niezawodny zabieg! Ten sposób nie tylko zadba o zdrowy wygląd skóry, jest też niezwykle ważny dla zdrowia! O czym mowa? Oczywiście o piciu odpowiedniej ilości płynów! Najlepiej wody! Dla osoby dorosłej przy upałach absolutne minimum to 2,5 litra wody! Zapytaj swoją kosmetolog jak zbawienny wpływ na skórę, ma nawilżanie jej od wewnątrz! Artykuł powstał we współpracy z portalem https://www.aptekakamagra.pl

Dodaj komentarz