Wypożyczalnia samochodów Kraków-Lotnisko? Wynajmij auto z BEEP.rent!

Podróżowanie samolotem stało się wygodną opcją, która pozwala na szybkie przemieszczenie się nawet na drugi koniec Polski. Gdy więc decydujesz się na kilkudniową  podróż służbową, warto postawić właśnie na linie lotnicze. Po wylądowaniu warto jednak zadbać jeszcze o kwestię przemieszczania się po mieście. Najwygodniej i najszybciej będzie Ci postawić na wypożyczenie samochodu, dzięki któremu zyskasz niezależność.

Opcja będzie szczególnie wygodna dla osób podróżujących w stronę Krakowa, na którego lotnisku w Balicach można odebrać wcześniej zarezerwowane auto i od razu ruszyć w drogę.

Wynajmij auto od BEEP.rent i ciesz się niezależnością!

Spośród dostępnych w Krakowie wypożyczalny samochodów to właśnie BEEP.rent wyróżnia się wygodą i szybkością uzyskania niezbędnego środka podróży po mieście. Wypożyczalnia umożliwia rezerwację auta z krótkim okresem wyprzedzenia. Wynajęty pojazd może na Ciebie czekać na lotniskowym parkingu, skąd niemal od razu możesz ruszyć w dalszą podróż. Rozwiązanie to idealna alternatywa dla osób ceniących sobie niezależność i wygodę – nie tylko dla podróżujących służbowo, ale także rekreacyjnie.

Warto przy tym wiedzieć, że wypożyczalnia BEEP.rent różni się także pod względem ekologiczności. Wynajmowane samochody nie należą bezpośrednio do floty firmy, ale do mieszkańców Krakowa oraz okolic, którzy w danym okresie nie potrzebują własnego auta. Wynajmując samochód, zwalniasz zajęte miejsce parkingowe, a przy tym ograniczasz liczbę pojazdów w mieście. Wypożyczonym autem możesz podróżować po Krakowie, okolicach, jak i również całej Polsce – w tym również poza jej granicami.

Jak wynająć samochód od BEEP.rent?

Wypożyczenie auta od BEEP.rent nie jest trudne. Wystarczy wejść na stronę: https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-balice-krakow-lotnisko/, a następnie przejść do sekcji z wyszukiwarką dostępnych aut. Wskaż miejsce odbioru auta, datę wypożyczenia oraz zwrotu pojazdu. Jeśli planujesz wyjazd za granicę, zaznacz tę opcję.

Po kliknięciu „szukaj” otrzymasz propozycję pojazdów dostępnych we wskazanym terminie. Możesz podejrzeć techniczne parametry każdego auta. Gdy dokonasz wyboru, wskaż przybliżoną ilość kilometrów, które planujesz przejechać i przejdź do rezerwacji. W tym celu przygotuj dokument potwierdzający Twoją tożsamość oraz prawo jazdy kierowcy. Na etapie rezerwacji możesz wpłacić całą kwotę za wynajem auta, lub jej część. Pozostałą kwotę uiścisz u opiekuna BEEP.rent przy odbiorze auta.

Po rezerwacji pozostaje Ci już tylko odbiór auta we wskazanym terminie. Pamiętaj, aby punktualnie zjawić się na miejscu, gdzie szybko zostaną dopełnione wszelkie niezbędne formalności związane z wynajmem.

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz