Wyjątkowe witryny oraz komody – Kępno i okolice

Wyjątkowe witryny oraz komody – Kępno i okolice

Komoda to praktyczny i ponadczasowy mebel goszczący od lat w naszych domach oraz mieszkaniach. Jego potencjał aranżacyjny oraz nietuzinkową funkcjonalność dostrzeżono już w drugiej połowie XVII wieku. Od tego czasu w odpowiednio wzbogacanej i zmienionej formie stanowi ważny element wyposażenia niemal każdego salonu, wielu sypialni, czy innych pomieszczeń.

Idealną komodę nie jest jednak tak łatwo znaleźć. Z jednej strony chcemy, aby mebel stanowił ważną część całego wyposażenia wnętrza. Z drugiej pragniemy postawić na jego praktyczność. Jak pogodzić te dwie kwestie?

Eleganckie i stylowe komody Kępno – sposób na udaną aranżację wnętrza

Komody Kępno w sklepie meblowym Vikk to meble, które pomogą odmienić wnętrza domów oraz mieszkań. Zasługą jest stosunkowo niska wysokość mebla, który stanowi ciekawy element dopełniający całość aranżacji poszczególnych wnętrz. Wielkość komody odgrywa ogromne znaczenie dla przestrzeni. Odpowiednio zagospodarowane wnętrze wraz ze stylowymi dodatkami pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat. Wystarczy kilka dodatków takich jak np. pufy, niewielki stolik, czy wygodna kanapa, aby uzyskać diametralną zmianę. Wnętrza wzbogacone o komody mogą zostać optycznie powiększone – co jest cenne dla niewielkich i ciasnych mieszkań w bloku.

Zakup komody Kępno to zatem doskonały sposób na udaną metamorfozę wnętrza. Wystarczy postawić na niej kilka drobnych dodatków (np. elegancki świecznik, wazon, czy stylową rzeźbę lub rośliny), które ocieplą wnętrze i nadadzą bardziej przytulnego charakteru.

Zakup komody to dobry pomysł dla przestronnych i ciasnych wnętrz

Sporo osób żyje w niewłaściwie zagospodarowanej przestrzeni, w której nie czują się najlepiej. Z reguły przy aranżacji wnętrz popełniamy najczęściej jeden z dwóch błędów. Albo decydujemy się na zbytni minimalizm, albo wręcz przeciwnie – na przesyt dodatkami i meblami. Jeśli więc nie czujesz się zbyt dobrze w swojej sypialni, salonie, czy innym pomieszczeniu warto wprowadzić małe zmiany.

W celu zapełnienia pustej przestrzeni pomocny będzie zakup stylowej komody, na której wbrew pozorom nie musi znaleźć się wiele dodatków. W tym przypadku w trakcie aranżacji nie skupiaj się jednak wyłącznie na komodzie. Pustą przestrzeń można zagospodarować także innymi meblami, albo dodatkami – np. przeszkloną witryną.

Z meblami oraz dodatkami nie można także przesadzać. Ich zbyt duża ilość może zabrać wiele cennej przestrzeni, a przy tym sprawić wrażenie przytłoczenia. Jeśli problem dotyczy zbyt dużej ilości dodatków, warto przynajmniej części z nich się pozbyć. Wiele korzyści w takiej metamorfozie może przynieść wymiana mebli, w których znajdzie się prosta i elegancka komoda lub witryna. W zależności od ilości wolnego miejsca warto do takiej aranżacji dodać niewielką szafkę RTV, stolik do kawy, czy szafę. Pomocne będzie również rozjaśnienie ścian, czy zawieszenie lustra, które optycznie powiększy pomieszczenie.

Wybór właściwej komody jest kwestią dość mocno indywidualną. Mebel powinien pasować do stylu wnętrza, spełniać nasze wymagania, a przy tym kolorystycznie pasować do ścian i innych mebli oraz dodatków. Eleganckie komody Kępno dostępne w różnych stylach i kolorach znajdziesz w sklepie meblowym Vikk.

Dodaj komentarz