Nskup.pl – najszybszy sposób na sprzedaż mieszkania

Opinie na temat skupów mieszkań i aut wciąż są podzielone. Podstawowym argumentem ich krytyków są ceny. Sprzedając nieruchomość przedstawicielom skupu, często nie otrzymamy bowiem kwoty tak wysokiej, jak za sprawą tradycyjnego szukania nabywców poprzez ogłoszenia. Jest to jednak praktycznie jedyna wada tego rozwiązania. Dlatego coraz częściej poleca się firmy takie jak nskup.pl – najszybszy sposób na sprzedaż mieszkania polega właśnie na skorzystaniu z ich usług.

Jak działa nskup.pl?

Być może spotkałeś się kiedyś z usługą o nazwie iBuying. W czasach, kiedy wszystkie sprawy chcemy załatwić jak najszybciej – najlepiej w formie online – staje się ona coraz bardziej popularna. Przeznaczona jest dla osób, które planują sprzedaż nieruchomości. Dzięki firmie nskup.pl możesz przekazać swoją własność do skupu mieszkań. Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić formularz kontaktowy, a przedstawiciel skupu odezwie się do ciebie.

Jakie informacje muszą znaleźć się w formularzu? Tak jak w przypadku tradycyjnego ogłoszenia, jest to:

  • adres nieruchomości
  • metraż
  • rok budowy
  • standard budynku
  • opis dodatkowy.

W dodatkowych informacjach klient zamieszcza wszystkie dane, które mogą być istotne w procesie sprzedaży. Może to być na przykład wzmianka na temat zadłużenia mieszkania. Tak – nskup.pl odkupi od ciebie nawet problematyczną nieruchomość obarczoną hipoteką.

Kolejnym krokiem jest rozmowa z przedstawicielem firmy. Kiedy mówimy ,,nskup.pl – najszybszy sposób na sprzedaż mieszkania” właśnie to mamy na myśli. Zamiast wielu spotkań z potencjalnymi nabywcami czeka cię tylko jedno. Przedstawiciel firmy nskup.pl najpierw zadzwoni do ciebie, a następnie umówi się z tobą na wizytę w mieszkaniu. Dokona wówczas jego wyceny i udzieli ci informacji na temat aktualnej sytuacji rynkowej. Jeśli obie strony zdecydują się na finalizację transakcji, zawierana jest umowa, a przed wizytą u notariusza klient otrzyma zadatek. I już!

Nskup.pl – najszybszy sposób na sprzedaż mieszkania

Nskup.pl – najszybszy sposób na sprzedaż mieszkania? Tak! Jeśli dokumenty wymagane do zawarcia transakcji miałeś przygotowane już wcześniej, cały proces może zamknąć się w kilku dniach. Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy, przedstawiciel firmy odpowie na wszystkie twoje pytania.

Takie rozwiązanie to oszczędność twojego czasu, pieniędzy i stresu. Nie musisz już tygodniami nie odrywać się od telefonu, aby odpowiadać na pytania związane z twoim ogłoszeniem. Z pewnością docenią to osoby, które z różnych powodów, na przykład związanych z podziałem majątku lub przeprowadzką, chcą możliwie szybko pozbyć się swojej nieruchomości. Współpraca z nskup.pl będzie dodatkowo w pełni komfortowa – wspólnie z przedstawicielem ustalisz dogodny dla ciebie termin, w którym zdasz lokal. To naprawdę najszybszy sposób na sprzedaż mieszkania.

Dodaj komentarz