Jak wybrać okna dachowe i akcesoria do nich

Jak wybrać okna dachowe i akcesoria do nich

Coraz częściej decydujemy się na montaż okien dachowych. Chcąc powiększyć przestrzeń mieszkalną zaczynamy od przystosowania do celów mieszkaniowych naszych poddaszy. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, gdyż niezabezpieczone, zimą traci wiele ciepła. Poddasze może posłużyć nam za dodatkowy pokój gościnny, a także sypialnię czy biuro. Odpowiednio dobrane oraz zamontowane okna wpuszczą do środka wiele cennego dla nas światła, dzięki czemu dostrzeżemy potencjał tego miejsca.

Okna dachowe Białystok

Montaż  okien dachowych umożliwia doświetlenie znajdujących się na poddaszu pomieszczeń. Odpowiedni, dopasowany do indywidualnych potrzeb model, z pewnością doda naszemu wnętrzu elegancji oraz szyku. Decydując się na zakup okien dachowych warto skorzystać z oferty czołowych producentów okien. Działające na polskim rynku firmy, na przestrzeni lat zdobyły doświadczenie, które umożliwia im tworzenie  nowoczesnych i w pełni funkcjonalnych okien.

Okna dachowe Fakro Białystok

Firma Fakro specjalizuje się w sprzedaży okien obrotowych, uchylnych oraz uchylno-obrotowych. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, odznaczają się dużą wytrzymałością na działanie warunków atmosferycznych, a także łatwością w montażu oraz obsłudze. Odpowiedni współczynnik izolacji termicznej, a także akustycznej sprawia, iż okna dachowe Fakro Białystok uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Firma Fakro wprowadziła trzy klasy okien, dostosowanych do ich standardu oraz wykorzystanej podczas produkcji technologii. Są nimi okna typu standard, profi oraz Lux.

Okna dachowe Velux Białystok

Okna dachowe Velux Białystok podobnie jak okna Fakro, występują w trzech kategoriach: standard, standard plus oraz Premium. Charakteryzuje je łatwy montaż oraz utrzymanie w czystości. Dzięki wykorzystanej technologii nie wymagają konserwacji. Występują w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, co umożliwia dopasowanie okna do naszych indywidualnych potrzeb. Okna dachowe Velux Białystok to wysokiej jakości okna w przystępnej cenie.

Moskitiery na okna dachowe Białystok

Zarówno firma Fakro, jak i Velus posiadają szeroką ofertę akcesoriów do okien. Jednym z nich są moskitiery na okna dachowe Białystok. Zarówno okna uchylne, obrotowe i uchylno-obrotowe skonstruowane są w sposób, który umożliwia założenie na nich chroniącej przed insektami moskitiery. Okna klapowe oraz okna z zabezpieczeniem antywłamaniowym również nadadzą się do zamontowania przy nich moskitiery na okna dachowe Białystok.

Firma PromoDach specjalizuje się w montażu okien dachowych oraz akcesoriów, które z nimi współpracują. Przekonani o najwyższej klasie okien oferowanych przez firmy Fakro i Velus, chętnie podejmujemy się ich instalacji. Ponadto PromoDach zajmuje się serwisowaniem, konserwacją, a także przeglądem okien. Wybór odpowiedniego okna jest trudną decyzją. Osoby nie związane z branżą budowniczą mogą mieć z tym kłopot, z tego względu pomożemy wybrać najlepszy model okna, który wpuści do naszego domu wiele światła oraz energii cieplnej. Działający w Łapach PromoDach, zdobył uznanie również wśród mieszkańców Białegostoku. Świadczy to o najwyższej klasie usług, oferowanych przez zatrudnionych w nim certyfikowanych pracowników. Kontaktując się z nimi telefonicznie od razu usłyszymy, jaki będzie koszt usługi oraz czy posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia związane z pracami w domu.

Dodaj komentarz