Zabudowy balkonów Lumon: oszczędność energii i zmniejszenie hałasu

Bramy oraz ogrodzenia – jak o nie dbać?

Mieszkanie w centrum miasta ma wiele zalet. Jednak mieszkańcom osiedli położonych blisko ruchliwych ulic może być trudno odseparować się od nieustannego zgiełku. Ich komfort motywuje inwestorów, budowlańców i producentów sprzętu do stałego ulepszania swoich usług.

Zabudowy balkonów Lumon – izolacja i otwartość na świat w jednym

Jednym z innowacyjnych sposobów na ochronę przed hałasem i zanieczyszczeniami są zabudowy balkonów Lumon. Szklane panele osłonią twój taras, sprawiając, że stanie się on przestrzenią bezpieczną i atrakcyjną wizualnie. Jak to możliwe? Sprawdźmy!

Szklane zabudowy balkonów to nowoczesne rozwiązanie techniczne, które możemy dostrzec na coraz większej liczbie polskich osiedli. Kolejne osoby systematycznie przekonują się, że stanowi ono idealne połączenie wszystkich możliwości, wiążących się z posiadaniem tarasu. Korzystając z zabudowy balkonów Lumon, nie musisz już obawiać się niskich temperatur czy deszczu. Twój taras stanie się po prostu kolejnym pomieszczeniem użytkowanym przez cały rok w zależności od potrzeb. Miejsce do przechowywania, mały ogródek, stolik, przy którym przyjmiesz gości, a może kącik relaksu? Niezależnie od wielkości twojego balkonu, warto w pełni wykorzystać jego możliwości.

Szklane panele stanowią jednocześnie dodatkową osłonę i okno na świat. Nie obawiaj się, że balkon z zabudową nie spełni swoich funkcji. Wprost przeciwnie – zrobi to jeszcze lepiej! Panele możesz składać na ścianę, otwierać i zamykać w dowolnym momencie. Pozostaw je otwarte na oścież w ciepłe i słoneczne dni, a jesienią obserwuj piękne zachody słońca, nie martwiąc się o niską temperaturę.

Oszczędzaj z zabudową balkonu Lumon

Co do tego, że zabudowa tarasu podnosi komfort jego użytkowania, chyba nikt nie ma już wątpliwości. Dzięki niej możesz urządzić swój balkon dokładnie tak jak pokój i spożywać posiłki lub relaksować się w przytulnej atmosferze. To jednak nie koniec zalet szklanych paneli.

Zabudowy balkonów Lumon produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Szyby są odporne na zniszczenia i bardzo łatwe w czyszczeniu. Przyciągają również wzrok swoim nowoczesnym designem.

Jednak szklane panele to przede wszystkim podwyższony poziom izolacji. Twoja przestrzeń stanie się zarówno odporna na hałas (panele redukują go nawet o połowę), jak i zabezpieczona termicznie. Zespolone szyby redukują działanie podmuchów wiatru i utratę ciepła, a ty oszczędzasz w ten sposób na rachunkach za energię. Dzięki praktycznemu wykonaniu paneli, przestrzeń pozostaje jednocześnie wentylowana, a w słoneczne dni szkło dodatkowo nagrzeje taras.

Aby kupić szklaną zabudowę idealnie dostosowaną do twojego balkonu, skontaktuj się z przedstawicielem firmy Lumon. Wypełnij formularz online i umów się na bezpłatną konsultację z fachowcami, którzy dzięki latom zdobywania doświadczeń stali się mistrzami w swojej profesji. Już dziś wprowadź skandynawskie rozwiązania do swojego mieszkania i przekonaj się, dlaczego firmie Lumon zaufało już tak wielu mieszkańców i właścicieli budynków.

Dodaj komentarz