Wanna w łazience – zrelaksuj się!

Wanna w łazience – zrelaksuj się!

Odkryj panujące trendy w aranżacjach łazienek. Wanny wolnostojące i przyścienne, to marzenie posiadaczy nawet małych pomieszczeń. Zatem jakie rozwiązanie wybrać?

Wanna wolnostojąca

Jak sama nazwa wskazuje, taka wanna nie opiera się o ścianę, często jest elementem skupiającym uwagę w zaaranżowanej przestrzeni. Bogata oferta wyposażenia do łazienek pozwala wybrać produkt dopasowany do indywidualnych oczekiwań. Do małej łazienki znajdziemy nawet wannę wolnostojącą w rozmiarze 140 cm. Podjęcie decyzji ułatwiają schematy, które pokazują dokładne wymiary produktu. Szerokość dna na 40 cm w kształcie łezki świadczy o tym, że będzie to produkt dla osób szczupłych. Jeżeli zależy nam na pełnym komforcie podczas kąpieli, wanna musi być troszeczkę większa, lub posiadać dno w kształcie owalnym, lub prostokątnym.

Wanna wolnostojąca – z baterią w ścianie?

Bateria do wanny wolnostojącej montowana w podłodze to najpraktyczniejsze rozwiązanie. Cieszy się popularnością, również ze względu na estetyczny wygląd takiego rozwiązania. W aranżacjach łazienek można spotkać alternatywne pomysły dla armatury jak montaż w ścianie. Wylewka do wanny musi posiadać odpowiednią długość, aby woda nie wylewała się poza wannę. Minusem takiego rozwiązanie są zakamarki trudne do umycia, przetarcia. Powstają przy dolnej części wanny, a ścianą, do której wanna jest dosunięta.

Wanna wolnostojąca przyścienna – czy tylko dla wybranych?

Jeżeli przy wyborze armatury do wanny wolnostojącej, kierujesz się względami ekonomicznymi to zakup baterii ściennej natynkowej, będzie znakomitą decyzją. Dla takiego rozwiązania producenci wanien przygotowali modele wolnostojące przyścienne. Wanna, która ze swoją obudową tworzy jedną bryłę, sprawia, że jest to pożądany przedmiot w wyposażeniu łazienek. Sprawdzi się nie tylko w pokojach kąpielowych, ale również w małych łazienkach tworząc unikalne wnętrze.

Łazienka bez względu na to, czy znajduje się w mieszkaniu czy w przestronnym domu, stała się miejscem relaksu i odprężenia. Niejednokrotnie wyraża upodobania domowników i staje się swoistą oazą. Bogata oferta wyposażenia do łazienek sprawia, że aranżację można dopasować do charakteru klienta, jak i założonego budżetu. Codzienny pośpiech i stres zniweluje odprężająca kąpiel w wannie, a zaprojektowana przestrzeń dodatkowo ułatwi relaks. Przy aranżacji łazienki warto skorzystać z usług biura projektowego, które w przestrzeni połączy trendy z naszymi oczekiwaniami oraz założeniami finansowymi. W ten sposób zaoszczędzimy czas, który poświęcilibyśmy na poszukiwanie odpowiedniego produktu.

Dodaj komentarz