Grille ogrodowe – Nowoczesny grill do ogrodu

Grille ogrodowe – Nowoczesny grill do ogrodu

Grillowanie to dla wielu jego wielbicieli wręcz rytuał sam w sobie. Piątkowo sobotnie popołudnie najprzyjemniej spędzić pośród rodziny i znajomych z smakowitym jedzeniem i bez wątpienia na świeżym powietrzu. Doskonałym pretekstem do spotkania będzie zaproszenie przyjaciół na grilla.

Grill gazowy Weber

Grillować jak profesjonaliści: Grille gazowe Webera to naturalny wybór tych, którzy często grillują. Ten sprzęt zapewnia błyskawiczne uzyskanie optymalnej temperatury na ruszcie. Bardzo łatwo możemy też wyczyścić ruszt wypalając znajdujące się na nim resztki grillowanych składników. Od niewielkich, przenośnych urządzeń, przez większe stacje grillowe, aż do profesjonalnej kuchni z szeregiem dodatkowych szafek i funkcji, grille gazowe Webera są optymalnym i bardzo komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników dobrej kuchni w ogrodzie.

Perfekcyjne grlilowanie dla miłośników ogrodowej kuchni

Mając do dyspozycji takie właśnie grille ogrodowe, będziesz prawdziwym profesjonalistą w ogrodowej kuchni! W ogrodzie, poza grillem na węgiel, dobrze spisze się model gazowy lub elektryczny. Jako wiodący producent z najbardziej różnorodną ofertą produktów i serwisu w branży, Weber jest dzisiaj synonimem innowacji związanej z grillowaniem, perfekcyjnych produktów do grillowania i fantastycznej atmosfery grillowania. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach gruntownie zmienia światową kulturę grillowania. Weber tworzy wysokiej jakości grille, idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania.

Grill gazowy Weber Genesis II E-310 GBS

Grille gazowe Webera spełniają wszystkie wymagane przez prawo normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty niezależnego instytutu w Niemczech. Części doprowadzające gaz są montowane wcześniej i sprawdzane w celu wykluczenia błędów montażowych.

Zalety grilla gazowego Genesis

  • System grillowania o dużej mocy GS4,
  • System elektronicznego zapłonu,
  • Palniki o dużej mocy,
  • Szyny aromatyzujące Flavorizer Bars,
  • System odprowadzania tłuszczu,
  • Ruszt Gourmet BBQ System,
  • Ruszt do podgrzewania Tuck-Away,

To Twoja codzienna odpowiedź na “Co na obiad?”. Zgromadź rodzinę wokół grilla i rozpal ogień. Niech system grillowania GS4 zajmie się posiłkiem, a Ty skup się na tym, co naprawdę ważne – na wspólnych chwilach spędzanych na podwórku z osobami, które kochasz.

Dodaj komentarz