Popularne miejsca na podróż poślubną

Większość nowożeńców decyduje się wybrać zaraz po ślubie w wymarzoną podróż poślubną jest to czas, który mogą poświecić wyłącznie sobie, mogą wtedy wypocząć i się zrelaksować. Planując podróż poślubną, młodzi muszą wybrać określony kierunek. Na pewno będą brać przy tym pod uwagę własne upodobania i potrzeby. A jakie miejsca cieszą się szczególną popularnością?

Wiele młodych par swoją podróż poślubną chętnie spędza w Europie. A zainteresowaniem cieszą się różne kierunki. Na pierwszym miejscu można zdecydowanie wymienić kraje, które znajdują się na południu kontynentu. Jednym z nich jest Grecja, która przyciąga klimatem, krajobrazami oraz licznymi atrakcjami. Jednym z piękniejszych miejsc są Ateny, w których można podziwiać choćby Akropol z Pantenonem, świątynię Zeusa czy starożytną Agorę. Młode pary, które wolą spędzać czas nad wodą, wybierają wypoczynek na jednej z wysp greckich. A wśród nich najpopularniejsza jest Kreta, następnie Rodos czy Santorini.

Inny popularny kraj to Hiszpania na czele z Ibizą. Na Ibizie młodą parę czeka wiele klubów, barów i nocnych imprez. W takiej podróży nowożeńcy na pewno nie będą się nudzić.

Na romantyczną podróż poślubną pary wybierają często Paryż. Przyciąga on wyjątkowym klimatem, ofertą kulinarną, licznymi zabytkami, uroczymi kawiarenkami – każdy może znaleźć coś dla siebie. Romantyczną podróż poślubną można również spędzić w Wenecji, która kojarzy się nam z wyjątkową zabudową, zabytkami i oczywiście z gondolami.