Jacuzzi dmuchane – luksusowe i prywatne SPA w Twoim ogrodzie!

Kąpiel w jacuzzi kojarzy nam się przede wszystkim z długo wyczekiwanym urlopem spędzonym w ekskluzywnym hotelu z Aquaparkiem lub salonem SPA. Relaks w ogromnej wannie z przyjemnie ciepłą wodą, hydromasażem i  z orzeźwiającym drinkiem w ręku, to bez wątpienia przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu. Chęć poczucia takiego luksusu nie musi jednak oznaczać konieczności wyjazdu. Kupując jacuzzi dmuchane, możesz urządzić swoje prywatne SPA w ogrodzie i korzystać z niego kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Czy dmuchane jacuzzi w ogrodzie to na pewno dobry pomysł?

Powodów, dla których warto zainwestować w prywatne, dmuchane jacuzzi jest wiele. Przede wszystkim zakup takiego ekskluzywnego basenu daje okazję do relaksowania się wtedy, gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota – i to bez konieczności ruszania się z domu. Wbrew pozorom nie jest to aż tak droga inwestycja, ponieważ ceny dmuchanego jacuzzi zaczynają się już od około 2 tys. złotych. Raz wydane pieniądze pozwolą Ci korzystać z takiego praktycznego basenu przez lata. Mając własne jacuzzi na swojej posesji, nie będziesz już musiał więcej płacić za paliwo na dojazd do płatnego jacuzzi w Aquaparku lub SPA.

Dmuchane jacuzzi jest dużo lepszą alternatywą niż jego klasyczna wersja, ponieważ basen jest mobilny i funkcjonalny. Bez większego problemu możemy zmienić jego położenie, dzięki czemu w jednym sezonie możemy cieszyć się nim na tarasie, a innym razem w ogrodzie. Jest to szczególnie przydatna zaleta – zwłaszcza wtedy, gdy często organizujemy dla rodziny lub znajomych grilla czy inną ogrodową imprezę, na której fajnie byłoby udostępnić zaproszonym osobom taką przyjemną atrakcję.

Dmuchanym jacuzzi może cieszyć się cała rodzina. Luksusowy basen sprawdzi się jako miejsce na przyjemny relaks połączony z masażem i chłodnym drinkiem po upalnym dniu, a także jako ogrodowy basen dla dzieci i każdego, kto będzie poszukiwał ochłody w gorące lato.

Czy samodzielne postawienie dmuchanego jacuzzi jest trudne?

Samodzielne postawienie dmuchanego jacuzzi w ogrodzie lub na tarasie nie jest trudne i skomplikowane. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, aby zadbać o równą powierzchnię, na której ma stanąć luksusowy basen. O ile na tarasie nie powinno być z tym problemu, o tyle na trawniku już może. Przed rozłożeniem jacuzzi i nalaniem do niego wody, warto zatem podłożyć maty wyrównujące powierzchnię, które przy okazji zapewnią stabilne i proste podłoże pod basen.

Gdy już zyskamy pewność, że jacuzzi będzie stało na równej powierzchni (co sprawdzić można poziomicą), możemy wlać wodę i podłączyć je do prądu. Pamiętaj jednak o tym, aby dokładnie zabezpieczyć kable przed wilgocią i ewentualnym zniszczeniem np. w trakcie koszenia trawnika.

Dodaj komentarz