Ochrona przed komarami – moskitiera na drzwi

Ochrona przed komarami – moskitiera na drzwi

W letnie wieczory, kiedy słońce świeci przez cały dzień, okna i drzwi balkonowe są zwykle szeroko otwarte, aby wieczorny chłód przenikał do mieszkania. Jednak przez otwarte okna do pomieszczeń dostaje się nie tylko świeże powietrze, ale także wiele owadów, komarów, zwłaszcza o zmierzchu. Zwłaszcza w obszarach stojących wody mieszkańcy muszą walczyć z komarami i dokuczliwymi pasożytami.

Konstrukcja moskitier do drzwi na zawiasach jest podobna do konstrukcji zwykłych drzwi. Solidna rama wykonana z wysokiej jakości stopu lub aluminium z przymocowaną do niej wstęgą jest przymocowana do ramy otworu, a dzięki ruchomym łącznikom swobodnie się otwiera i zamyka.

Moskitiery wyposażone w magnesy zapewniają stabilne mocowanie ościeżnicy do otworu po jego zamknięciu;

 • prosta i solidna konstrukcja;
 • łatwa instalacja;
 • nadaje się do wszystkich drzwi;
 • niskie koszty utrzymania.

Moskitiera na drzwi

W moskitierze do drzwi skrzydłowych dostępne  akcesoria takie jak: samozamykacz, klamki, zawiasy, w zależności od wyposażenia zamówienia. Rama nośna jest mocowana na zawiasach do ościeżnicy drzwiowej lub okiennej i funkcjonuje jako kompletne drzwi. Po drugiej stronie otworu, w stosunku do zawiasów zamontowane są elementy magnetyczne, które umożliwiają szczelne przyleganie moskitiery do ramy drzwi.

Moskitiery wahadłowe na drzwiach nadają się zarówno do mieszkań, jak i do domów wiejskich i chałup. Moskitiery drzwiowe z magnesami zapewniają niezawodną ochronę przed komarami i meszkami. W zależności od modelu skrzydła, siatka na drzwiach może zapobiegać przedostawaniu się do pomieszczenia nie tylko owadów, ale także kurzu i alergenów.

Trwałość tego modelu jest również wyjątkowa dzięki braku skomplikowanych i podatnych na uszkodzenia mechanizmów oraz dzięki temu, że siatka i rama wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla środowiska. Długowieczność siatki jest również zasługą wysokiej jakości montażu. Na rynku dostępne są moskitiery do drzwi z konkretnym rodzajem materiały ochronnego, który pozwoli nie tylko uniknąć dyskomfortu związanego z komarami i innymi owadami, ale także posłuży jako ochrona przed kurzem czy pyłkami kwiatów.

Zalety moskitier do drzwi skrzydłowych

Moskitiera do drzwi przeznaczona jest do montażu w prawie wszystkich ich rodzajach. Dzięki sztywnej ramie konstrukcja jest bardzo wytrzymała i ma długą żywotność. Dodatkowe elementy, takie jak magnetyczny samozamykacz, klamki itp. czynią go niezwykle wygodnym w użytkowaniu. Wykonamy i zamontujemy ekran skrzydłowy w możliwie najkrótszym czasie.

 • niezawodna ochrona przed komarami i innymi rodzajami owadów;
 • ochrona przed kurzem i pyłkami;
 • moskitiera z magnesami nie otworzy się od wiatru;
 • w przeciwieństwie do domowych siatek doskonale harmonijnie komponuje się z wyglądem domu lub pokoju;
 • łatwe do czyszczenia odkurzaczem lub wilgotną szmatką;
 • łatwy w montażu i demontażu;
 • bardzo bezpieczne mocowanie do ramy.

Dodaj komentarz