Szafki szkolne i ich zastosowanie

Szafki szkolne i ich zastosowanie

W dobie współczesnego podążania za ergonomią i użytecznością, szafki metalowe, stały się nieodłącznym elementem wyposażenia nie tylko biur, ale również placówek edukacyjnych. Wspólnym mianownikiem, tego typu mebli jest wielofunkcyjność, uniwersalność oraz wielozadaniowość. Znajdują swe zastosowanie nie tylko w szatniach, ale także klasach czy korytarzach.Szafki szkolne pomagają utrzymać porządek. Pozwalają również na estetyczne, a także praktyczne urządzenie pomieszczeń. Dzięki nim uczniowie, mogą z łatwością przechowywać odzież, obuwie, plecaki, książki, a także wszelkie osobiste rzeczy, bez konieczności noszenia ich ze sobą. Ponadto metalowe szafki szkolne, zamykane na kluczyk, przekłada się na bezpieczeństwo i uniknięcie ewentualnych kradzieży, zniszczeń bądź zagubień.

Szafki szkolne dostępne w naszej ofercie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyposażenie placówek oświatowych, zobligowane jest do spełniania wszystkich niezbędnych kryteriów. Jako firma, specjalizująca się w sprzedaży mebli metalowych, wychodzimy z założenia, że solidna szafka szkolna powinna charakteryzować się niezawodnością, funkcjonalnością, a także estetycznym designem. Jest to produkt, który poza najwyższą jakością wykonania, gwarantuje optymalne bezpieczeństwo jego użytkownikom, czyli dzieciom.

W swym asortymencie posiadamy metalowe szafki ubraniowe oraz skrytkowe. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż są one dostępne w rożnych wysokościach. Prezentowane na stronie szafki, wykonywane są standardowo w trzech wysokościach: 1300, 1500 oraz 1800mm.

  • Linię szafek o wysokości 1300mm zadedykowano dla najmłodszych wychowanków, a nawet przedszkolaków. W ten sposób, mniejsze dzieci z łatwością sięgną nawet do górnego schowka.
  • Szafy o wysokości 1500 mm są pośrednie. Zaprojektowane zostały przede wszystkim dla młodszych uczniów klas szkół podstawowych.
  • Z kolei szafki o wysokości 1800 mm przeznaczone są zarówno dla klas starszych szkoły podstawowej, jak też uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wobec tego szkoła bez trudu dobierze modele, w sposób adekwatny do wzrostu uczniów, gwarantując tym samym komfortowe i wygodne użytkowanie. Dodatkowo,zyska możliwość swobodnego zagospodarowania wolnej przestrzeni.

Solidne i trwałe szafki szkolne metalowe

Oferowane produkty są bardzo wytrzymałe, a zarazem bezpieczne. Dzięki temu bez problemów sprawdzą się w każdych warunkach. Znajdujące się w naszym asortymencie, szafki szkolne wyróżniają się solidnymi konstrukcjami. Nowoczesne technologie wykorzystywane w trakcie produkcji, sprawiają, że wszystkie modele są trwałe, a także odporne na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.Gładkie powierzchnie pozwalają na utrzymanie porządku, gdyż są łatwe do czyszczenia. Wobec powyższego, proponowane szafki, zachowują pierwotną formę oraz cieszą się długotrwałym użytkowaniem. Warto zwrócić uwagę na to, że oferujemy produkty, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dbamy tym samym o to, by pasowały do ogólnego wystroju pomieszczeń. Dzięki temu każdy klient, znajdzie rozwiązanie dostosowane do sprecyzowanych oczekiwań i wymagań. Co więcej zastosowanie w postaci MASTERY-KEY,  pozwoli dyrekcji w awaryjnej sytuacji, na dostęp do wszystkich schowków. Są to niezwykle istotne atuty, biorąc pod uwagę nastoletnie pomysły i temperamenty.

Szeroki asortyment umożliwia zrealizowanie najbardziej zróżnicowanych potrzeb. Oferujemy towary o konkurencyjnym stosunku jakości do ceny. Ponadto, w trosce o zadowolenie klientów, przygotowujemy atrakcyjne warunki handlowe. Szeroka oferta, pozwala nam dobrać, jak najbardziej optymalną propozycję dla każdego konsumenta. Praktyka i doświadczenie w branży, sprawia, że możemy zaoferować wielopłaszczyznowe rozwiązania. Przy większych zamówieniach, istnieje możliwość wykonania szafek także w wymiarach niestandardowych. Wszystko wedle życzenia klienta. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu, proponowane przez nasz sklep, szafki szkolne, cieszą się zainteresowaniem i uznaniem nie tylko ze strony dyrektorów, ale również uczniów z całej Polski.

Więcej na temat szafek szkolnych znajdziesz na https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-szkolne-szafki-szkolne/

Dodaj komentarz