Koszulki reklamowe – sposób na promocję firmy? 

Koszulki reklamowe – sposób na promocję firmy? 

Szukasz sposobu na nienachalną reklamę swojej firmy? A może chcesz wręczyć upominek swoim pracownikom? W obu przypadkach bardzo dobrą propozycją są koszulki reklamowe z logiem firmy. Mogą z niej skorzystać zarówno duże firmy, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, które chcą się wyróżnić na tle konkurencji. Kiedy koszulki reklamowe są dobrym rozwiązaniem? Zobacz, dlaczego warto zainwestować w odzież reklamową. 

Koszulki reklamowe dla pracowników 

Koszulki z logiem firmy mogą być bardzo dobrym pomysłem dla pracowników firmy. Taki element przydaje się, zwłaszcza jeśli pracownicy mają częsty kontakt z klientem. Tym sposobem możesz stworzyć spójny wizerunek firmy. Koszulki z nadrukiem świetnie sprawdzą się w branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej, czy też sprzedażowej. Jednak koszulki reklamowe mogą posłużyć nie tylko jako mundurek pracowniczy, ale także jako upominek. 

Koszulki o luźnym fasonie z logiem firmy możesz wręczyć na przykład na wyjeździe integracyjnym. Tego typu prezent jest praktycznym rozwiązaniem, zawsze może przydać się na nieformalne wyjścia, integrację, czy nawet do uprawiania sportu. Tym sposobem pracownicy stają się nośnikiem reklamy także poza pracą. 

Koszulki z logiem firmy dla klientów

Zastanawiasz się, w jaki sposób zakomunikować potencjalnym klientom istnienie Twojej firmy? Z odpowiedzią przychodzą koszulki reklamowe. Koszulki z nadrukiem firmowym pozwolą się wyróżnić na tle konkurencji. Pamiętaj jednak, żeby postawić na prosty fason i estetyczne logo, tak, żeby klient miał ochotę taką koszulkę nosić. Jest to świetny pomysł dla właścicieli na przykład siłowni, punktów gastronomicznych, kawiarni itp., którzy chcą podkreślić unikatowość swojego biznesu. Koszulki możesz wręczyć klientom jako upominek, na przykład na urodziny lokalu, lub w ramach docenienia stałych klientów. To świetny dodatek promocyjny także dla nowych użytkowników.

Powiększanie grona klientów wcale nie musi być trudnym zadaniem. Wręczając swoim klientom wysokiej jakości koszulkę, możesz liczyć na darmową reklamę. Koszulka, a w tym klient jest świetnym nośnikiem. Raz puszczona w obieg zostaje w nim znacznie dłużej, niż na przykład reklama internetowa. Warto jednak łączyć ze sobą różne opcje promocji. Na przykład kampanię reklamową online uzupełnić o akcje marketingowe skierowane na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z klientem, czyli na przykład rozdawanie koszulek reklamowych. Tym sposobem uzyskasz najlepsze efekty i poszerzysz grono klientów. 

Dodaj komentarz