Który skandynawski sklep meblowy ma najlepszą ofertę?

Skandynawskie sklepy meblowe cieszą się sporą popularnością, ponieważ od dekad nie mija moda na wnętrza w stylu skandynawskim. Cechujące się minimalizmem, prostotą i chłodną elegancją salony, sypialnie czy kuchnie wciąż robią wrażenie i uchodzą za niezwykle stylowe. Istnieje wiele sklepów, w których można znaleźć nie tylko odpowiednie meble, ale również oświetlenie, akcesoria, dekoracje, tekstylia i wiele innych. Co mają w ofercie? Co warto wybrać ze sklepu w stylu skandynawskim?

DutchHouse

DutchHouse to cieszący się doskonałą reputacją sklep internetowy bazujący na holenderskich projektach. W ofercie sklepu znajdują się meble wysokiej jakości, oświetlenie, tekstylia, a także wszelkie akcesoria przydatne podczas urządzania wnętrz w stylu nowoczesnym. Odpowiednie wyposażenie znajdą tutaj nie tylko ludzie, którzy właśnie projektują aranżację swoich czterech kątów, ale również właściciele stylowych restauracji, kawiarni czy pubów w stylu loftowym.

Scandinavian Living

W ofercie sklepu znajdują się meble w stylu skandynawskim i nie tylko, oświetlenie, dywany, donice, akcesoria do kuchni i łazienki, a także akcesoria i ozdoby ogrodowe. W jednym miejscu zgromadzono ogrom produktów, za sprawą których można stylowo urządzić dosłownie każde pomieszczenie w mieszkaniu czy domu, a także zaaranżować przestrzeń  w przydomowym ogrodzie. To miejsce dla tych, którzy szukają najnowszych trendów, świetnej kolorystyki, prostych form i unikatowych dodatków.

NordDesign

Nazwa tego sklepu sugeruje, że oferta skupia się przede wszystkim na stylu nordic, ale w rzeczywistości panuje tutaj ogromna różnorodność. W ofercie sklepu znajdują się meble znajdujące zastosowanie zarówno we wszystkich pomieszczeniach domowych, jak i w przestrzeni publicznej, stylowe lampy, tekstylia, tapety i dodatki. Sklep oferuje również najróżniejsze akcesoria do ogrodu oraz bardzo duży wybór mebli i dodatków do pokoi dziecięcych. Jeśli więc ktoś planuje remont generalny całego domu lub mieszkania, istnieje duża szansa, że dokona wszystkich zakupów w tym jednym sklepie.

ScandicSofa

ScandicSofa to polski sklep internetowy, którego oferta obejmuje najróżniejszego rodzaju meble w stylu skandynawskim. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów jest oczywiście wysoka jakość, nowoczesne podejście do aranżacji i oryginalność. ScandicSofa gromadzi zespół doskonałych projektantów, znających się na designie i aranżacjach wnętrzarskich. W niesamowicie zróżnicowanej ofercie sklepu znajdują się zarówno narożniki, sofy, krzesła czy stoły, jak i fotele, pufy i łóżka. Wszystkie z nich cechują się typową dla stylu skandynawskiego prostotą i subtelnością. Tworzone są właśnie z myślą o miłośnikach minimalizmu, naturalnych tworzyw i aranżacji bazujących na zasadzie, że im mniej, tym lepiej. Jednocześnie znajdą tutaj odpowiednie akcesoria i meble zarówno fani stylu skandynawskiego, jak i stylów vintage, boho czy klasycznego

Dodaj komentarz