Masz ciężką pracę? Wybierz się na masaż!

Masz ciężką pracę? Wybierz się na masaż!

Masz wyczerpującą pracę? Każdego dnia, po powrocie, ledwo potrafisz się ruszyć? Obawiasz się, że jeszcze chwila i twój kręgosłup będzie już w całkiem opłakanym stanie? Z pewnością nie pomaga siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej… Ale może pomóc masaż kręgosłupa.

Relaksujący masaż kręgosłupa

Wystarczy tylko odszukać fizjoterapeutę w twoim mieście, który zajmuje się takimi zabiegami. Profesjonalny masaż kręgosłupa Kraków trwa nawet do 60 minut. Oczywiście wykonuje się go na leżąco, na specjalnym stole do masażu, z użyciem odpowiedniej oliwki, aby uniknąć podrażnienia skóry – bowiem nie wolno mylić masażu kręgosłupa  z masażem relaksacyjnym. Ten pierwszy czasami może wręcz boleć, ponieważ zadaniem fizjoterapeuty jest rozbicie napiętych mięśni, zlokalizowanie źródła problemu.

Możesz również wybrać się na masaż Kraków w celach relaksacyjnych – tutaj jest szerokie pole do wyboru, ponieważ możesz zażyczyć sobie masowania gorącymi kamieniami, czekoladą, możesz odpoczywać przy dźwiękach muzyki i zapachu aromatycznych świec. Takie masaże są jednak bardziej domeną SPA i trudno ich szukać w gabinetach fizjoterapeutycznych.

Zastanów się więc najpierw, czy potrzebujesz pomocy fizjoterapeuty czy chcesz się po prostu odstresować. Pamiętaj również, że w przypadku pierwszej opcji, warto wykupić pakiet składający się z co najmniej 10 zabiegów, tak aby faktycznie kręgosłup odczuł ulgę. A przy okazji możesz skorzystać również z masaży innych części ciała, które cię bolą – z pewnością fachowiec coś poradzi na ten ból.