Stoliki podświetlane symbolem nowoczesnej aranżacji wnętrz

Stoliki podświetlane symbolem nowoczesnej aranżacji wnętrz

Właściwe oświetlenie jest z pewnością niezbędnym elementem w każdym otoczeniu, aby zapewnić niepowtarzalną i specyficzną atmosferę każdej przestrzeni.
Podświetlane stoliki, jako część wyposażenia wnętrz, są istotne, aby zapewnić elegancję przestrzeni oraz stworzyć przyjemny i relaksujący nastrój, ale są również w stanie przyciągnąć uwagę i jednocześnie zaspokoić poczucie smaku i estetyki.
Na rynku są dostępne stoliki podświetlane w różnych rozmiarach i wzorach, aby zaspokoić różnorodne potrzeby i mogą stać się wyrazem nowoczesności i dobrego gustu.
Przykładem może być podświetlany stolik LED odporny na warunki atmosferyczne, wykonany z wysokiej jakości materiałów z łatwymi do wymiany żarówkami lub oryginalny podświetlany stolik, który ma prosty i linearny design, idealny do każdego rodzaju wyposażenia. Jest on w całości wykonany z polietylenu i jest dostępny w kolorach standardowych, lakierowanych lub w wersji jasnobiałej. Tego typu podświetlany stolik jest idealny do uzupełnienia nowoczesnego wyposażenia z nutą elegancji i wyglądu vintage. Idealnie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w obiektach użyteczności publicznej, a także na zewnątrz dzięki swojej strukturze odpornej na warunki atmosferyczne.
Świecące stoliki często są zaopatrzone w efektowne oświetlenie typu LED, które ponadto posiadają szeroki wybór kolorystyczny podświetlenia i różne rodzaje emanacji światła, stałe, zmienne i smooth oraz pilot, dzięki któremu można sterować funkcjami oświetlenia.
Należy podkreślić, że świecące stoliki znalazły również zastosowanie w gastronomii, gdzie ich elegancki i niestandardowy wygląd zwiększa atrakcyjność lokali. Są też doskonałym sposobem na stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej i nietypowej aranżacji restauracji lub baru. Dzięki podświetlanym stolikom projektanci wnętrz potrafią stworzyć niezwykły i przyciągający klientów klimat z niepowtarzalnymi efektami świetlnymi.
Ciekawym modelem tego rodzaju stolika jest stolik podświetlany barowy o prostym i liniowym designie, wykonany z polietylenu, dostępny w standardowych lub lakierowanych odcieniach lub w jasnobiałej wersji. Dzięki czystemu i minimalistycznemu wzornictwu ten podświetlany stolik jest idealny do wyposażenia lokalu, cechuje się oryginalnością i nowoczesnością oraz doskonale prezentuje się nawet przy najważniejszych okazjach. Zaopatrzony jest zestaw oświetleniowy kompatybilny z żarówkami 25W – E27 zarówno świetlówkami kompaktowymi, jak i oświetleniem typu LED.

Dodaj komentarz